Gone in 60 Seconds Grand Prix

 

Gone in 60 SecondsDominic Sena režisēta 2000. gada filma ar Nicolas Cage galvenajā lomā. Filma seko Randall “Memphis” Raines (Nicolas Cage), izcilam auto zaglim, kurš jau vairākus gadus bija metis mieru šai nodarbei, tomēr ir spiests atgriezties Losandželosā un atsākt nelikumīgās darbības. Randall “Memphis” Raines divu dienu laikā jānozog 50 ekskluzīvi auto, lai izglābu savu mazo brāli Kip (Giovanni Ribisi), kuru draud nogalināt britu kriminālo aprindu boss Raymond Vincent “Carpenter” Calitri (Christopher Eccleston), .

Lai paveiktu šo iespaidīgo uzdevumu Memphis atkalapvieno savu agrāko komandu, ieskaitot savu mentoru Otto (Robert Duvall), un agrāko draudzeni Sway (Angelina Jolie).

Starp 50 mašīnām kas Memphis jānozog ir arī 1967. gada Shelby Mustang GT500, filmā nosaukta “Eleanor” (katrai no 50 mašīnām tika dots sievietes vārds), kuru Memphis jau iepriekš ir vairākas reizes nesekmīgi mēģinājis nozagt.

Šī filma ir rimeiks 1967. gada filmai ar tādu pašu nosaukumu Gone in 60 Seconds, lai gan tajā tiek izmantoti tikai vispārīgi sižeta elementi no oriģinālfilmas, viens no tiem ir pēdējās mašīnas, “Eleanor”, atrašanās vieta: International Towers ēka, kas atrodas Long Beach.

Interesanti, ka Nicolas Cage apmeklējis vairākas autovadīšanas skolas, lai iegūtu nepieciešamās prasmes un spētu pats sēdēt pie auto stūres arī brīžos, kad tika filmētas sarežģītākās un bīstamākās filmas epizodes, kaskadieriem atstājot vien dažas epzidoes. Pie tam, Nicolas Cage tik ļoti iepatikusies sacīkšu braukšana, ka jau pēc filmēšanas beigām viņš bija ieguvis jaunu hobiju.2010. gada 27. jūlijs
Starts plkst. 20:00 (ierašanās 19:30)
Gunāra Astras iela 2b, Rīga, LV-1084
http://www.goplanet.lv/
Garums: 310 m
Platums: 6 m
Braukšanas virziens: pretēji pulksteņrādītāja virzienam
Trase: 2-līmeņa brauktuve, tunelis
Braucēju skaits: 10
Brauciena ilgums: 4×10 min


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.