Driven Grand Prix

 

Driven ir režisora Renny Harlin 2001. gada filma ar Sylvester Stallone galvenajā lomā. Filma seko jaunajam sacīkšu braucējam Jimmy Bly (Kip Pardue) kas līdz šim uzvarot piecās sacīkstēs ir čempionāta līderis, bet palielinoties spiedienam no galvenā konkurenta, agrākā čempiona Beau Brandenburg (Til Schweiger) un samazinoties atbalstam no menedžera/brāļa, kurš vairāk laika velta preses pasākumiem un reklāmas līgumiem, Jimmy Bly sāk arvien biežāk kļūdīties.

Lai saglabātu cerības uz čempiona titulu, komandas īpašnieks Carl Henry (Burt Reynolds), kas ļoti acīmredzami bāzēts pēc slavenā F1 komandas īpašnieka Sir Frank Williams, pierunā atgriezties aiz sacīkšu stūres pieredzējušo sacīkšu braucēju Joe Tanto (Sylvester Stallone) kā otro pilotu un mentoru Jimmy Bly, kuru abu karjerās ir saskatāmas paralēles.

Tas nu būtu filmas pamats, pārējais jāskatās pašiem.

Filma piedzīvoja gan komerciālu gan kritisku izgāšanos. Tā spēja atpelnīt tikai $32mil no $72mil budžeta un saņēma ļoti vājas filmu kritiķu atsauksmes, kas vainagojās ar 7 nominācijām Zelta Avenes balvai.

Filma tika arī smagi kritizēta no autosporta sabiedrības puses, it īpaši izceļot ne-reālistisko sacīkšu avāriju un to rezultātu attēlošanu, kā arī vispārēji ļoti nereālo sacīkšu attēlojumu.2010. gada 15.jūnijs
Starts plkst. 19:00 (ierašanās 18:30)
Sila Priedes, Ropaži, Rīgas rajons.
Garums: 960 m
Platums: 8-10 m
Braukšanas virziens: pret pulksteņrādītāja virzienā
Braucēju skaits: 10
Brauciena ilgums: 2×10 min
Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.