Jul 292013
 

Siltā jūlija pievakarē līdz veiksmīgam noslēgumam aizvesta nu jau sestā Kartingkausa “Plīvojošās Šalles” sezona. Šis tas izdevās labāk, šis tas mazāk – visnotaļ spurains iznākums un uz rīkotāja galda jau pierakstītas divas lapas ar dažnedažādām pārdomām par vispārējo lietu kārtību.

Bet ko nu par darbu brīdī, kad jālej medus ausīs un jāsaka slavinoši vārdi tiem, kas nesavtīgi ieguldīja savu brīvo laiku un resursus, lai sezona būtu vismaz tāda, kāda tā bija. Paldies organizatoru biedrībai – ROLANDAM par atbalstu un transporta pakalpojumiem, kā arī LAUMAI par burvīgajām bildēm. Paldies arī SWEETDAY CAFÉ par viesmīlīgo kausu pasniegšanas ceremonijas uzņemšanu. Nevar aizmirst arī kartingu trases Energy Kartodrom (Rīgā), 333 (Ropažos), Rullītis (Jelgavā) un Trajektorija (Aucē), kur gāja labi un labāk. Nenoliedzami lielākais sveiciens visiem 6+3 braucējiem, kuri izturēja spriedzi, konkurenci un atbildību fanu priekšā, lai katrās sacensībās spētu uzrādīt savu labāko sniegumu. Liels sveiciens arī RAIVIM, kurš tik ilgi čīkstēja, kamēr izčīkstēja mums visiem vienu lielisku vakaru Aucē – kartingi, ezers, grils, alus…

Sezona nu ir cauri un laiks ir atliku likām, lai jau nākamgad uz starta varētu iziet gan Kandavā, gan Madonā, gan Biķerniekos! Trases īpašnieki – bumba Jūsu pusē ;)

Uz redzīti,

Šalles. Plīvojošās Šalles. #septiņi


Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.