Aug 012012
 

Aizraujošā un notikumiem bagātā Goomba Grand Prix, kas norisinājās jaunajā kartingu trasē pie Arēnas Rīga. Pirmo reizi šogad tika izmantota arī Pusfinālu/Finālu sistēma, kas ļāva katram braucējam piedalīties cīņā par uzvaru, par spīti faktam, ka trasē vienlaicīgi devās tik seši kartingi.

Maisam gals vaļā un savu otro uzvaru pēc kārtas šodien guva A.Ikarts, kurš pirms pēdējā Grand Prix, ne bez apstākļu sakritības, nu ieguvis 4 punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem.

Ierasti stabila sacīkste I.Usam, kurš finišējot 3. un 2. vietā, atkal kāpa uz goda pjedestāla, kopumā jau 11 reizi no 12 Kartingkausā aizvadītajām sacīkstēm. Iespaidīgi!

Lieliska sacīkste R.Miezītim, kurš pēc lietus pielietajā 333 vāji aizvadītā Bowser Grand Prix stājās uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena. Tādējādi izjaucot šogad jau ierasto līderu trio un ar savu apdzīšanas manevru krietni būtiski iespaidojot kopvērtējuma tabulu! Pie tam, to visu izdarīja startējot kā pusfinālos, tā finālos, pierādot, ka sportiskā forma visnotaļ pieklājīga.

Sīvā cīņā izkļuvis caur pusfināla sietu, ar sev ierasto ceturto vietu un 5 punktiem kovērtējumā Kartingkausa apritē atgriežas arī E.Šturcs. Kopvērtējuma Top3 nu neaizsniedzams, toties arī par ceturto vietu vēl nāksies pacīnīties.

No ierastā A-I-J goda pjedestāla, kā pirmais, šodien izkrita J.Unbedahts, kurš tā arī nespēja atrast kopsaucēju ar trasi brīžos, kad pa to traucas arī citi braucēji, kopvērtējumā vien 5. vieta un 4 punkti.

Visbedzot finālgrupas vājākais posms izrādījies R.Madžuls-Bajārs, kurš abus braucienus tā arī nespēja uzrādīt pietiekamu ātrumu un arī cīņa trasē nevedās tik labi, kā gaidīts. Divas sestās vietas braucienos un ari sestā vieta kopvērtējumā. Sātans!

Tūlīt aiz olimpiskā sešinieka M.Veiss, kura piekoptā taktika ar treniņbraucieniem pirms sacīkstēm šoreiz nenesa gaidītos augļus un līdz goda pjedestālām šoreiz netikt. Jāsaka gan, ka salīdzīnājumā ar I Can’t Drive 55 Grand Prix, pilnvērtīgus treniņus trasē bija aizvadījuši četri braucēji.

Kā astotais finišēja G.Ūdris, kurš lieliski aizstāvot pozīciju trasē, godam nopelnījis pēdējo kopvērtējuma punktu.

Ātrs trasē, bet ne kopvērtējumā, tā varētu raksturot K.Stūriškas sniegumu, kurš pirmo reizi Kartingausa karjerā palicis bez izcīnītiem puunktiem.

Visbeidzot finiša zonā iestūrē arī V.Osis, kuru atbalstīt bija atnācis 4 cilvēku liels fanu pulks. Diemžēl dzīvē viss ir līdzsvarā, kamdēļ šoreiz jāsamierinās godpilno pēdējo vietu.

###

  2 Responses to “J.Unbedahts krīt pirmais, rekordskaits 7 skatītāji, čempionu noskaidros 333”

Comments (2)
  1. Andis var Lāzerim polšu pirkt par to apdzīšanas manevru trīs apļus pirms finiša. Tagad var būt liktenīgi!

  2. avatar

    Pieredze rāda, ka Lāzera manevri parasti izrādās kādam liktenīgi. Nav pirmais posms :p (var vienīgi kļūt par pirmo sezonu :) )

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.