Jul 262012
 

Pēc garāka pārtraukuma Kartingkausa notikumu virtenē, nu atkal atsācies aktīvais posms, kad olimpiskās Londonas iedvesmoti dosimies cienījamā sprinta distancē, lai ar pompu noslēgtu pārsteigumiem bagāto 5. sezonu!

Dažas pieminēšanas vērtas izmaiņas kalendārā, kuras, tā kā veiktas kalendārā, vienmēr būtiskas.

Pēc skaita ceturtais Goomba Grand Prix norisināsies pilnīgi jaunā trasē. Jau otro reizi šogad Plīvojošo Šaļļu braucējiem būs jārāda visas savas spējas, lai jau pēc pirmajiem mēģinājumiem apgūtu visus jauno līkumu niķus un stiķus. Tātad, Goomba Grand Prix, pie Arēna Rīga, 31. jūlijā, plkst. 20:00.

Savukārt noslēdzošais Bullet Bill Grand Prix tiks aizvadīts SK “333” trasē, kur šogad vēl nebrauktā, bet ļoti aizraujošā konfigurācijā ar 2×15 minūšu braucieniem tiks noskaidrots jaunais Kartingkausa čempions.

Šiem diviem Grand Prix, seko 10. augusta izgājiens, kad tiks meklētas balles kurpes, lai dotos uz oficiāli svinīgo Kartingkausa “Plīvojošās Šalles” kausa pasniegšanas pasākumu. Informācija par norises vietu sekos, bet jebkurā gadījumā tas notiks Rīgā! Kuģītis?

Visubeidzot, kam ar to visu nepietiek, iespēja jau 18. augustā ierasties pie Swedbank ēkas Ķīpsalā, kur tiks aizvadīts Red Bull Kart Fight finālposms. Atgādināšu, ka tajā piedalīsie arī trīs Plīvojošās Šalles, kam fanu atbalsts noteikti noderēs!

 Posted by at 22:21  Tagged with:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.