Jun 122012
 

Līdzināties, Mierā!

Beidzot ir pienācis tas brīdis, kad jāmeklē laimīgais krekliņš, pērngad neizmazgātās zeķes un stūrī iemestie cimdi. Kartingkausa “Plīvojošās Šalles” 5. jubilejas sezona sāksies jau pēc nepilnas nedēļas, kad uz starta “333” trasē stāsies vēl nebijušas raudzes braucēji. Trīs Kartingkausa čempioni, kuri izsalkuši jaunu uzvaru; pieredzējuši buki, kuri alkst tiem ierādīt vietu un paši baudīt saldo uzvaras Mežezera garšu; debitanti, kuri par tādiem vien caur birokrātijas prizmu, jo gan driftā, gan krosā (un šoreiz ne jau par skriešanu iet runa) pavadītās stundas rāda, ka džekiem ir iekšā.

Mario Grand Prix

To visu un vēl, būs iespējams vērot sezonas pirmajā, Mario Grand Prix, kam starta karogs plīvos 2012. gada 19. jūnijā, plkst 20:00.

Mario Grand Prix tiks aizvadīts “333” klasiskā izpildījuma konfigurācijā, kurā par lielu pārsteigumu arī Kartingkausa rīkotājiem, neviens posms tā arī nav notics. Kļūdu labojums, kā skolā teiktu, un jau pavisam drīz varēsim salīdzināt apļa laikus ne vien ar sevi vai tiešajiem konkurentiem, bet arī ar sportistiem no citām sacīkšu planētām. Ir taču būtiski zināt, kā izskatāmies uz lielāka dīķa fona!

Riepu Sildīšana

Lai vai kā gribētos pagriezt laiku kaut nedaudz uz priekšu un pie stūres sēsties jau rīt, tas tik drīzi vēl nenotiks. Tomēr, kaut kā izgrozīties jau vajag, tāpēc tieši 24 stundas pirms pirmā starta tiek sarīkots kopāsanākšanas pasākumas ar nosaukumu “Riepu Sildīšana”.

Un tātad, 18.jūnijā, 20:00 visi gaidīti Kiwi Bar, kur pasākums, lai eleganti aprunāt(ies) ar jaunpienācējiem, nospraustu sezonas plānus, pārrunātu tehniskās nianses, arī atcerēties kādas nenoskaidrotas divcīņas vai vienkārši jautri pavadītu laiku sarunās ap un par visu un neko.

Well begun, is half done.
– autors nezināms

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.