Jun 282012
 

Vēl tikai 3 dienas un Kartingkauss pirmo reizi iemēģinās jau 7 trasi savā vēsturē – OpenKartCity. Otro reizi Plīvojošo Šaļļu sezonā tiks dots starts, lai noskaidrotu ātrāko braucēju, šoreiz arī burtiskā nozīmē, jo Lakitu Grand Prix izcīnīs pilnīgi jaunā, Ātrākā Apļa laika formātā.

Un tā, tagad visu pēc kārtas.

16:00 Ierašanās
OpenKartCity trase jauna, bet ar plašu pieredzes bagāžu zem beņķa. Tas ir, pēc peripētijām Kurzemes pusē, mums pašiem savs ledus laikmets un tautu jeb precīzāk kartingu staigāšana. Tā rezultātā, Kandavā redzētie kartingi, nu atmodušies Rīgas sirdī – Preses namā – un var pildīt galvaspilsētnieku plaušas ar atkarību izraisošo benzīna tvanu!

16:10 Svēršanās
Kuri bijuši Kandavā un kam ar atmiņu labi, atceras, ka reiz vismaz reizi gadā bija iespēja izmērīt savu sociālo stāvokli. Noskaidrot, kurā virzienā dzīve rit. Un izdarīt to varēja tik ģeniāli vienkāršā veidā kā uzkāpjot uz svariem. Visu labiņu, arī šoreiz būs svari un atsvari un dzīves nospiestajiem, kam ledusskapis tukšāks, vairs nebūs priekšrocību. Visu izšķirs ārtrums trasē!

16:20 Instruktāža
Esam braukuši Go Planet, Biķerniekos, Kandavā un Smiltenē, 333 un Ātruma Ciltī, bet vai kādreiz starp stabiem un kolonnām, linoleju un betona flīzēm? Diez vai kas tāds pieredzēts. Un tomēr paši vien esam galvenie, lai savāktos kopā, tāpēc drošība pirmajā vietā. Gan tas, ko saka trases darbinieki, gan tas, ko saka Kartingkausa organizatori – galu galā, lai cik svarīgs būtu rezultāts, process reizēm ņem virsroku.

16:30 1. grupas 1.brauciens
16:40 2. grupas 1.brauciens

5. Kartingkausa sezona, tāpēc brauksim grupās pa 5. Kā redzēsim, būs viena ātrā grupa, būs arī viena lēnā grupa. Ātrajā grupā iekļauti braucēji, kuri veiksmīgi aizvadīja Mario Grand Prix, kas vienlaicīgi būs mācība, ka par augstāku pozīciju jācīnās vienmēr un visur, arī pirmajā Grand Prix, kad šķiet viss vēl tik priekšā.
1. grupa = lēno grupa = R.Miezītis, G.Ūdris, K.Stūriška, V.Osis, M.Veiss.
2. grupa = ātro grupa = J.Unbedahts, A.Ikarts, I.Uss, E.Šturcs, R.Madžuls-Bajārs.
Un kā jau cipars norāda, Lēnie brauks nepāra braucienus, kamēr Ātrie pieveiks pāra braucienus. Kamēr Lēnie ieliks tempu un nospraudīs ātruma latiņas, Ātrie malā skatīsies un cīnīsies ar satraukuma un vispārējā publikas spiediena sekām. Un tā uz maiņām, viens div trīs četri, līdz uzvarētājs zināms.

LAKITU GRAND PRIX

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.