May 242011
 

Labrīt, mani dārgie klausītāji!

Kā māca tautas paruna – Kas guļ, tas negrēko! Līdzīgi arī Kartingkauss, pēc uzraušanās no ziemas miega agrā pavasarī, apgriezies uz otriem sāniem pagulēja vēl mazliet. Bet nu jau lēnām mostas un droši sāk soļot pretī savai ceturtajai sezonai! Pārdzīvojis jau savas pirmās izmaiņas kalendārā, zaudējis pirmos stabilos braucējus, bet cerams ieguvis arī tādus, kuri godam nesās Plīvojošo Šaļļu mundieri.

Bet nu, par visu pēc kārtas.

Braucēju saraksts, kā jau noprotams no Kopvērtējuma tabulām gan sākumlapā, gan Kopvērtējuma sadaļā, ir tikai nedaudz pamainījis savas aprises un uz pirmo Grand Prix Smiltenē plānoti divi braucēji, kuri iepriekš nav startējuši Plīvojošo Šaļļu kausa izcīņā. Ļoti jau ceru, ka braucēju skaits mainīsies pēc iespējas mazāk, lai dalība katrā Grand Prix būtu no svara un cīņa par punktiem pēc “riepa-pret-riepu” principa. Tomēr apzinos, ka diez vai pabeigsim ar 12 vīru rotāciju, tāpēc par mērķi lieku nepārsniegt 15 startējušo braucēju skaitu, kas jau būtu progress salīdzinājumā ar pāgājušajām sezonām, kad uz starta stājās 16 (2010) un 17 (2009) braucēji. Ja jau iesāku par disciplīnu, tad uzreiz pieminēšu, ka iespēju robežās mēs varam mainīt Grand Prix norises dienu un laiku. Līdz ar to, ja kādu izņēmuma reizi jūtat, ka būs sarežģījumi ar dalību, neturat sveci zem pūra, dodat par to zināt laikus, lai varam veikt izmaiņas – labākajā gadījumā pamainīt Grand Prix laikus, sliktākajā – atrast aizstājējus.

Un tā, braucēju saraksts:

1. Andis Ikarts
2. Jānis Unbedahts
3. Raivis Miezītis
4. Ronalds Salgrāvis
5. Rolands Madžuls-Bajārs
6. Ivars Uss
7. Rolands Norietis
8. Mārtiņš Veiss (apstiprināta dalība līdz Grand Prix 2, ieskaitot)
9. Kaspars Garais
10. Uldis Vilks
11. Kaspars Latkovskis (apstiprināta dalība Grand Prix 1)
12. Jānis Pizičs (apstiprināta dalība sākot ar Grand Prix 3)

Kā redzams, apstiprināti 11 braucēji uz 10 kartingiem. Tiem, kuri vēl nav blandījušies pa mājaslapu saku, ka tikšana uz goda podiuma šoreiz būs vieglāka, jo Smiltenes Grand Prix nestartēs Ronalds Salgrāvis, kurš pēdējos divos āra trašu Grand Prix izcīnījis 2. un 3. vietu. Tukšumu aizpildīsim ar Kasparu Latkovski, par kura braukšanas prasmēm man nav informācijas, bet viņa paša labad, labāk lai ir lēnāks, nekā ātrāks par mani. Sagaidu profesionālu komentāru no divkārtējā Kartingkausa ieguvēja Anda Ikarta, jo tomēr viņa darba kolēģis, un mums pārējiem taču būs jāzin kā salikt Prognozes.

Šogad arī mums neparasti daudz izbraukumu Grand Prix – veseli trīs – Smiltene (140km), Kandava (100km), Jelgava (50km), līdz ar to iespēju robežās mēģināšu apzināt braucējus vulgaris un braucējus shoferis, tādējādi sadalot Jūs pa transportlīdzekļiem, kas ļaus ietaupīt nedaudz svaiga gaisa. Bet nu, protams, Kartingkauss ir demokrātiskas sacensības un nekādi brīvprātīgi-obligātie principi netiks uzspiesti.

Kā jau tas parasti notiek, gadiem ejot, mēs visi tomēr kļūstam pieaugušāki, līdz ar to es sagaidu, ka vismaz reizi nedēļā Jūs ielūkosieties www.kartingkauss.lv sadaļā Kalendārs, lai apzinātos, ka šonedēļ tomēr vienu vakaru būs jāizraujas, lai paelpotu riepu un dūmgāžu smakas. Līdz šim, kavētājus esam pagaidījuši, bet ņemsim vērā gan citu braucēju grafikus (varbūt kāds grib 21:00 uz kino vēl paspēt), gan kartinga trašu noslogojumu (varbūt pēc mums, brauc vēl kāda līdzīga interešu grupa) un mēģināsim pieturēties Grand Prix norises kārtībai un laika grafikiem.

Vienbrīd jau pieminēju, un tagad to uzsvēršu vēlreiz. Plīvojošās Šalles ir pēc iespējas demokrātiskas sacensības, un lai gan pats esmu konservatīvs stagnāts, arī es reizēm padodos izmaiņu priekšā. Ja nu Jums ir kādi ierosinājumi vai ieteikumi ko un kā pamainīt, lai padarītu visu vēl interesantāku, droši sakiet, padomāsim un varbūt ieviesīsim arī praksē.

Visbeizot, un šoreiz noteikti ne mazsvarīgākais, pirms Grand Prix Smiltenē nāksies ievākt daļu šī gada nodevu. Nodevas šoreiz krietni dažādas, lai katrs var sameklēt sev tuvāko, bet ziniet, kravas kaste man liela un zivis var iekraut krietni daudz.
Bāzes variants:
Grand Prix 1 un 2 un 3 – 62 zivtiņas
Startēs tikai daļā no pirmajiem trim Grand Prix:
Grand Prix 1 – 17 zivtiņas
Grand Prix 1 un 2 – 45 zivtiņas
Grand Prix 1 un 3 – 34 zivtiņas
Un ja nu kāds ir tik vēlīgs un negrib piņķerēties ar vezuma uzglabāšanu pagrabā:
Grand Prix 1 un 2 un 3 un 4 un 5 un 6 – 113 zivtiņas.

Veiksmīgu sezonu!

Kartingkausa “Plīvojošās Šalles” komandas vārdā,
Jānis Unbedahts

PS: Lai 2011. gada sezonā mums izdodas piedzīvot lietus sacīksti. :)

 Posted by at 23:33  Tagged with:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.