Aug 092010
 

Kas to būtu domājis – jau trešā sezonas pēdējā sērija, pie tam vēl kāda!

Cīņa par 6./7. vietu: līdz ar A.Reņģīša izstāšanos – ļoti pieejama kļuvusi olimpiskā sešinieka vieta – M.Veiss nepieciešams finišēt ar 5 punktiem, R.Norietim ar 6, kamēr I.Usam ar 8. Darbiņš ne pa jokam. Vēl bez tā visa – braucēji cīnīsies arī savā starpā, jo kurš gan grib kļūt par kopvērtējuma Bubble Boy?!?

R.Madžuls-Bajārs lauzis roku un nespēs piedalīties cīņā par kopvērtējuma trešās vietas nosargāšanu. Un tieši viņam, uz papēžiem min divi braucēji! R.Miezītim nepieciešami vismaz 3 punkti, lai izcīnītu kāroto vietu, kamēr R.Salgrāvim nepieciešami jau seši 6 kā arī par 3 vairāk kā R.Miezītim. Situācija visnotaļ piņķerīga, jo braucējiem nepietiek vien finišēt nepieciešajās vietās – tiem arī jācer, ka tuvākais sāncensis finišēs tiem izdevīgās vietās, lai neapsteigtu pirmo. Uz visu šo cīņu no malas noraudzīsies arī R.Madžuls-Bajārs, kurš cerēs, ka neviens no braucējiem tā arī nespēs pienācīgi finišēt, un tieši viņš jau otro gadu pēc kārtas izcīnīs trešo vietu.

Un, protams, lielākā intriga ir par uzvaru kopvērtējumā! Kurš gan iegūs Plīvojošo Šaļļu kausu 2010. gadā – vai tas būs pirmās sezonas veiksminieks A.Ikarts, vai šībrīža čempions J.Unbedahts? Šobrīd, abi braucēji ieguvuši identisku punktu summu un atrodas līdzvērtīgās izejas pozīcijās. Kas svarīgi, abi braucēji iepriekšējos 5 posmos uzrādījuši identiskus rezultātus – katrs divreiz uzvarējis, kāpis pa reizei uz otrā un trešā goda pjedestāla pakāpiena, kā arī samierinājies ar vienu ceturto vietu – tieši tik līdzīgi ir šie braucēji! Sezonas gaitā, braucēji iekrājuši arī ievērojamu 14 punktu pārsvaru, kas nozīmē, lai noteiktu, kurš būs Plīvojošā Šalle 2010, braucējiem vairs nav svarīga izcīnīto punktu bagāža – viens, divi vai trīs – galvenais ir finišēt priekšā sīvākajam sāncensim!

Kurš finišēs pirmais, kurš pēdējais! To visu uzzināsim jau rīt, plkst. 19:00, SK “333”!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.