Jul 222010
 

Paga paga – 4 braucieni? Ko tad tas nozīmē?

Kā jau orgkomiteja zin, tad GoPlanet mums vairs nepiedāvā 30minūšu trases īri, bet bez īres nu nekādi – šķiet administrācija un trases darbinieki dzīvo katrs savu dzīvi, kuriem pa vidu vēl maļas arī īpašnieki ar burta spēku. Katrā ziņā – man jau iebildumu nav – brauksim 1 stundu, kuras laikā jāuzspēj izgriezt 4 braucieni – tieši divas reizes vairāk, jo arī rezervācija ir tieši divas reizes garāka.

Starta kārtības noteikšanas sistēma

Tā kā paredzēti 4 braucieni, tad neatliek nekas cits kā izdomāt jaunu sistēmu, kā noteikt, kurš startēs pirmais un kurš pēdējais. Tā nu mēģināju pēc iespējas ievērot nolikumu (tas ir tāds dokuments manām iekšējām vajadzībām, hehe), kā arī radīt pēc iespējas interesantāku sistēmu. Pēdējā laikā esmu kļuvis efektīvāks – līdz ar to pēc dažu minūšu apspriedes ar sevi nonācu pie šāda secinājuma:

1. brauciens – startē atbilstoši kopvērtējumam pēc 4 GP

2. brauciens – startē apgriezti kopvērtējumam pēc 4 GP

Šāda sistēma būtu bijusi arī tad, ja notiktu vien divi braucieni kā plānots agrāk. Tomēr, tagad seko vēl divi braucieni – tamdēļ, lai kaut kādā mērā iesaistītu arī aktuālos rezultātus tieši GoPlanet trasē, tad nākamie divi braucieni tiks aizvadīti balstoties tikai uz jau aizvadīto divu braucienu uzrādīto rezultātu. Un tā:

3. brauciens – startē atbilstoši pirmo divu braucienu kopvērtējumam

4. brauciens – startē apgriezti pirmo divu braucienu kopvērtējumam

Cerams var saprast – ja nevar – tad rakstiet komentāros – iedošu piemērus. (Ha, kurš gan atzīs, ka nesaprot :D)

Braucēju izmaiņas

Kā jau zināms, tad no kausa ir izstājies H.Beķeris. No kartingkausa neatvadījies ir aizgājis arī M.Liberts. Slimības dēļ izlaidis Kandavas GP, Kartingkausa sastāvā atgriežas A.Reņģītis, kurš mēģinās atgūt zaudēto 3. vietu. Uz pēdējiem diviem posmiem ir pieteikušies arī divi līdz šim Plīvojošo Šaļļu gaisu neostījuši darboņi. Viens no tiem Ivars Uss par kuru mēļo, ka ik pa laikam izbrauc pa trasi kopā ar Neikšānu brāļiem, uz ko gan pats braucējs atbild, ka viņi ir sasodīti ātri un līdzi nevar tikt. Uz vēl vienu brīvo vietu šajā Grand Prix savanģots arī Dainis Segliņš – braucējs tumšais zirdziņš, jo nu nezinu neko – ne cik ātri brauc taisnē, ne cik lēni izņem līkumus. Ko lai piebilst – lai debitanti rāda ko māk un tad jau izlemsim, vai ņemt viņu nākamgad pie sevis vai ne! Gone In 60 Seconds GP izlaidīs arī R.Norietis, kurš nav izturējis Latvijas svelmi un devies atvaļinājumā ārpus Tēvzemes robežām. Tomēr, daba nemīl tukšumu – kāds braucējs aizlido, kāds – atlido. Daba mīl līdzsvaru! Bija auksta ziema, tagad karsta vasara. Un tā, Dāmas un Kungi, skanot fanfarām, plīvojot palmu zariem un dejojot VEF karsējmeitenēm, Kartingkausa 5. posma pēdējo brīvo vietu aizpildīs neviens cits, kā viņš pats, vienīgais, kurš ieguvis skatītāju simpātiju jau divus gadus pēc kārtas, sagaidiet, nopelniem bagātais Jānis Pizičs!

Starta kārtība

Savukārt starta kārtība 3. un 4. braucienam uzzināsiet vien pašā sacensību dienā!

  7 Responses to “Starta kārtība *Gone In 60 Seconds GP”

Comments (7)
 1. Cerams Jānis Pizičs šo Latvijas apmeklējumu neplāno pavadīt pārsvarā esot maigā alkohola ietekmes stāvoklī, jo šādā režīmā, kā noskaidrojās ap Jāņu laiku, viņš varētu būt nepārspējams, ir tomēr tam grādīgajam brīnumūdenim savs spēks.

 2. Kaut kas man nav skaidrs par nolikumu… Kandavā mēs startējām izlozes secībā, bet te pēkšņi parādās cits nolikums:) Izlasiju nolikumu un rodas jautājums, kuros gadījumos pielieto vienu metodi, kuros Šo metodi???

  • no saakuma, kad neviens nezin kaads ir speeku sameers, ir izloze un tad uz beigaam, kad viss ir nostabilizeejies, taisam peec kopveerteejuma. sadaliijumu starp saakumu un beigaam jau pirms sezonas noteicu tiiri uz profesionaalo izjuutu. bet nu naacaas arii taas laikaa pietjuuneet – kvalifikaacija ĀtrumaCiltī, un tagad veel visaadi triki GoPlanet.
   ps: diez kursh gan vareetu sleepties zem vaarda Winner ;) :D :P :)))

 3. johaidii – saakas stress… kaut kas taads sen nav piedziivots!

 4. He,he tas labi..:D gan jau nočakarēsies tā pat kā pag gad go-planetā!!!

 5. Ooooo – veči sarosās – šodien Grand Prix ieguvējam ir sagādāta ļoti ekskluzīva un garšīga speciālbalva… Es teiktu – Uzvara nu dubultvērta 8)

 6. LABAIS! Kā es biju palaidis garām šo ierakstu?! Jūtos ļoti pagodināts :) diemžēl jāsaka, ka šoreiz mans alko daudzums asinīs bija par mazu, lai uzvarētu, bet pietiekams otrai vietai (speciāli šim gadījumam izdzēru vienu kokteili pirms braukšanas :D). Un varu atklāt – tas tik tiešām ir tas noslēpums – rokas mīkstākas, līkumu izņemšana precīzāka, stress mazāks un drosme lielāka :) nenormāli žēl, ka nevaru piedalīties visos posmos…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.