Jul 022010
 

Trīs garas, negulētas naktis, lai taptu šis ūber garais ieraksts. Vajadzētu pārspēt visus rekordus :)

Nu ko – būsim aizvadījuši pirmo Grand Prix ar kvalifikāciju. Pirmie kucēni tika slīcināti arī šoreiz – otrā braucēju grupa ar “siltajiem” kartingiem un uzsildīto traso uzrādīja augstvērtīgākus rezultātus. Tomēr vai tiešām šī bija kļūda plānošanā? Gan jau ka jā! Bet vai uz to var norakstīt 1 sekundes atšķirību viena kartinga sniegumā, vai teju 2 sekundes starp labāko un sliktāko laiku? Gan jau ka nē! No offense, just defense! :) [Ierosinājumi, lai šo atšķirību mazinātu, gaidīti ar atplestām rokām]

Līdz ar kvalifikācijas noslēgumu tika veikts arī neliels koriģējums Grand Prix norises gaitā. Lai Lēnāko braucēju grupa nekļūtu par statistiem, tika nolemts šīs grupas uzvarētāju divu braucienu summā piemest klāt Ātrāko braucēju grupai. Tādējādi vismaz viens, no mazāk veiksmīgajiem kvalifikācijā, varēs reabilitēties un cīnīties par uzvaru arī Grand Prix. Visnotaļ feina izmaiņa; pie tam, viens no braucējiem spēs izbraukties no sirds – 45min braukšanas laiks – tik ilgi viena Grand Prix ietvaros neviens vēl nekad nebija braucis.

Aiziet: Atlases braucieni, kurā piedalās 5 braucēji ar lēnāko kvalifikācijas laiku.

Līdz ar izmaiņām Grand Prix grafikā – kvalifikācijā labu laiku uzrādijušajiem nācās krietni pagaidīt līdz atkal tikt pie teikšanas. Tad nu laiku katrs kavējā kā mācēja – kāds filmēja, kāds lasīja grāmatu, kāds vienkārši aizgāja uz mežu paelpot svaigu gaisu. :)


Noskatoties 1. finālbrauciena videomateriālus – man ir vairāki jautājumi, kurus mēģināsim apskatīt tuvojošajā Kandavas posma laikā. Bet no viena jautājuma, es nekādi nevaru atturēties: R.Miezīti – atceries kā apdzini R.Norieti? Ja “Jā” – ir kādi komentāri?


Neviļus jāuzslavē A.Reņģītis. Uzrādot tik augstvērtīgu rezultātu pierādīja, ka papildus 20min treniņprakses atlases braucienos noder krietni vairāk kā muskuļspēka kritums. Vai arī fantastiska fiziskā sagatavotība? Vai nav vienalga – trešā vieta godam nopelnīta!

Rīkojot Plīvojošās Šalles, regulāri nākas salīdzināt mūsu varējumu ar līdzīgiem censoņiem, no citām sacensībām – un allaž esam bijuši krietni švakāki. Daudz augstāk par pēdējām 3 vietām šķiet nekad nebūtu bijuši, bet nu tas vadzis ir plīsis. Proti, ātrākais apļa laiks 21:93 ir diezgan konkurētspējīgs arī lielākā dīkī. Jā – pa pirmo pleķi tas vēl neiet – bet būt tabulas vidū ir krietni labāk kā tās pašās beigās.Visbeidzot noslēgšu ar Prognožu spēli, kur Grand Prix rezultāti krietni atpaliek no Driven GP – ej nu tagad saproti, kurš ir īstais līmenis. Gan Kandava parādīs. Lai arī kā tur būtu – lielais balvu fonds jau Ls 6.50

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.