Jun 152010
 

Lai padarītu jau tā interesanto Plīvojošo Šaļļu norisi vēl aizraujošāku, Kartingkausa komanda Jums sagādājusi vēl vienu iespēju sacensties… Sacensties ne tikai braucējiem, bet arī faniem… Pie tam, visas sezonas garumā cīnīties par naudas balvām.

Dāmas, Kungi – būsim pazīstami – Prognožu Spēle!

Noteikumi pavisam vienkārši:

Prognozes biļetens vienam Grand Prix maksā 1 latu.

Saņemam biļetenu, aizpildām prognozes un skatāmies kā nu braucēji startē sacensībās. Līdz tās ir beigušās un ir zināmi gala rezultāti – varam sākt skaitīt prognožu punktus: par precīzu prognozi 5 punkti; par prognozi, kas kļūdaina par vienu vietu 3 punkti; par pārējām prognozēm 0 punkti. Vienkārši vai ne? Nu labi – mazu piemēriņu: prognoze: R.Madžuls-Bajārs šodien finišēs trešais. Ja tā arī ir – tad 5 punkti ir Jūsu. Ja viņš finišē vienu vietu augstāk vai zemāk (tas ir 2. vai 4.) saņemat 3 punktus. Citkārt – paliekat bešā. Un tā ar katru braucēju. Precīzi prognozējot visu desmit braucēju finiša vietas – saņemsiet 50 punktus.

Tā nu sezonas laikā mums ir 6 Grand Prix – skaitām visus biļetenus/punktus kopā un iegūstam lielisku reitingu, pēc kura vadoties Noslēguma ballītē pasniegsim arī naudas balvas precīzākajiem prognozētājiem vai varbūt prognozētājām? Balvās tiks izdalīta visa par biļeteniem iekasētā summa. Un te atkal vieta mazam piemēriņam: ja sezonas beigās kopējā kase būs Ls60 – tad pirmā vieta iegūs 1/2 jeb Ls30. Otrā vieta saņems 1/3 jeb Ls20. Kamēr trešā vieta saņems 1/6 jeb Ls10. Bet var jau arī gadīties, ka par biļeteniem iekasējam Ls 100, un tad jau precīzākais saņems Ls 50!!! Kā saka: jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas!

Nu ko – pirmos biļetenus aizpildīsim SK333 – tieši pirms starta…

  5 Responses to “Prognožu spēle”

Comments (5)
  1. avatar

    saskatu ‘moral hazard’ problēmu šajā prognožu konkursā :p

  2. Kļūst aizvien aizraujošāk!

  3. hei, hei, hei! kas tā par diskrimināciju? Kāpēc nav iespēja piedalīties prognožu konkursā neatrodoties Latvijā? :)

    • Kāpēc gan lai nevarētu piedalīties – laicīgi tikai jāiesūta prognozes un dalības maksa :p

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.