Mar 302010
 

Izdomāju, ka nav ko turēt sveci zem pūra :)
Kā desmitais šī gada braucējs piereģistrēts Ronalds Salgrāvis. Tie kuri viņu zin, noteikti atcerēsies nozagtos spoguļus – tie kuri nezin – kad iepazīs, arī atcerēsies pēc nozagtajiem spoguļiem :D

Man jau ir nenormāls prieks, ka viss ir tā smuki atrisinājies un jau pāris mēnešus pirms oficiālā starta ir zināms, ka tas būs.

Un tas jau nebūtu es, ja nemeklētu labāko variantu visiem. Ņemot vērā pieaugošo interesi, es pa naktīm esmu sācis apsvērt iespēju, ka tiek izveidota arī otra braucēju grupa, kas tad tekošā gada laikā cīnītos nevis par Plīvojošo Šaļļu kausu, bet gan par iespēju iespraukties pirmajā grupā uz nākamā gada sacīkstēm. Nu skatīsimies kā tur būs ar atsaucību…

Tā kā pirmais darbiņš nu padarīts, tad Kartingkauss atkal var nedaudz nosnausties, un gaidīt maija mēnesi, kad saregulēt visu līdz galam.

Leiters,
J.

 Posted by at 19:02  Tagged with:

  3 Responses to “Maģiskais desmitnieks”

Comments (3)
  1. avatar

    Nu kongrats, kongrats ar veiksmīgo kausa sākumu :) Krīze ir mīts, after all, vai ne? :D

  2. Cerams tik, ka tam nebūs nekā kopīga ar ekonomikas pamatprincipiem,jo lielāks pieprasījums,jo lielāka cena:D

  3. jā – krīze ir mīts – īstenībā jau nav mīts. vienkārši nepērk jaunus plazmastv ar 50collām pa diagonāli, un katram trešajam sevi cienošam latvietim vairs nav jauns lexus, bmw, vai mercedes.
    HONDA uber alles!

    Andi, kartingkauss šogad neplāno nopelnīt zelta kalnus ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.