Mar 282010
 

Vakar man iznaaca godiigi, un šeit es domaaju bez alkohola, paseedeet un paskat, uzreiz jaunumi :)

Interesi ir izraadiijs jau deviitais brauceejs, kursh esot vairaak kaa gatavs piedaliities visos posmos. Tas priecee, jo kvalitaate shajaa gadiijumaa iet pirms manis – es pat sho cilveeku zem codename Segliņš neesmu redzeejis ;)

Un otra ziņa ir vēl labāka – līdzīgi kā visās Holivudas jauniešu filmās – ir pieteikusies krūšturmetējmeitene – vai tas nav vienreizeeji? Viennozīmīgi kartstākais jaunums kartingkausa vēsturē :P
Un tāds tīri administratīvs skaidrojums: kalendaars shobriid ir tiiri indikatiivs. Nekas no taa nav saskanjots ar traseem – iespeejams, kaut kur iekriit kaadas sacensiibas, treninji, vai kas cits, un naakas veikt kaadas korekcijas. Taa pat arii, ja ir kaadi objektiivi neapgaazhami iemesli, kaapeec kaads netiek uz kaadu posmu – vienmeer var ko piekorigjeet – varam jau arii braukt trešdienaa.

Nobeidzot šodien radušos radošo rakstīšanas uzplūdumu – izskatās, ka pirmais desmitnieks teju piepildīts (ir man padomā vēl viens pārsteigums, bet par to vēlāk), kamēr rezervistos vēl ir gan Elvis, gan Harijs, kas bijuši vieni no pašiem stabilākajiem Plīvojošo Šaļļu braucējiem. Vai tas nozīmē, ka šogad būs divas grupas???

Apaļš kā pūpols, Vesels kā rutks;
Ātrumu iekšā, Dūmus ārā.
Sveicieni visiem puuplsveetdienaa :)

 Posted by at 10:48  Tagged with:

  3 Responses to “Jaunumi Pūpolsvētdienā!”

Comments (3)
  1. Varēji pūpolu vietā ielikt arī krūšturmeitenes posteri :)

  2. hello… hapi blogging… have a nice day! just visiting here….

  3. Kārumnieks… … … bet ja godiigi es mekleeju, bet taa kaa aatrumaa neatradu, tad naacaas izliidzeeties ar puupoliem :DDD

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.