Aug 112009
 

Priekšvārds
Es lasīju kartinggrāmatu un Pizičs pusi dienas pavadīja netā un paintā zīmējot pareizās trajektorijas, bet tas taču nav no svara, ja Tevi izsit no trases, vai ne?

Pirms starta
Te nav ko piebilst – trīs debitanti, kas kopējo iesaistīto personu loku palielinājis līdz 17. Debitanti arī nodrošināja, ka šī gada kausa versijā katrā posmā piedalījās tieši 10 braucēji – trase pilna ar braucējiem, un ir par ko sacensties.
Kur vispār var būt tik laba izloze, ka abi galvenie pretendenti uz kausu stāv sānus viens pie otra blakus. Pie tam, pirmajā braucienā vēl viņi ir priekšā, kamēr izšķirošais otrais brauciens jāuzsāk no pēdējās rindas, kas piedod papidlu asumu jau tā nokaitētajai situācijai.

Pirmais brauciens
Pirmais līkums, A.Ikarts joprojām aiz J.Unbedahta, tiktāl viss mieriigi un cīņa varēja sākties. Aiz šiem, gan bija neliels haoss, jo kā ierasts Plīvojošo Šaļļu posmos – vietu neviens nevienam neatstāj – atkal putekļi, riepas pa gaisu, saķērušie kartingi un nepieklājīgi žesti…
Spēles gaitā gan A.Ikarts apdzen J.Unbedahtu un izvirzās prikšplānā tādējādi vēl vairāk palielinot intrigu pirms pēdējā, galīgi izšķirošā otrā brauciena.

Otrais brauciens – Grand Finale
Pirmais līkums, un saķeršanās, grūstīšanās, izbraukšanas, kā rezultātā visi tomēr atrod savas vietas trasē… Aizvadījuši aptuveni pus distanci, trasē notika neparedzētais – sāk līt lietus. Pat Visaugstākais ir sapratis, ka vēlas intrigai piešaut vēl vienu pipariņu – tā nu braucēji tiek pārbaudīti vēl sarežģītākos apstākļos – kāds sagriežas, kāds nē, bet līdzjutējus interesē tikai viens – vai J.Unbedahts ir apsteidzis A.Ikartu, un atspēlējis pirmajā posmā zaudēto. Skatieni šaudās pa labi, pa kreisi, un nē – A.Ikarts joprojām priekšā, taču tieši aiz viņa muguras seko J.Unbedahts. Apdzīšana viena, otra, trešā – vietu izkārtojumu tas nemaina – A.Ikarts joprojām priekšā, kuram finišā cieši seko J.Unbedahts.

Kopvērtējums
Debitanti izrādījās diezgan amizanti – jā, divi tomēr bija subaru lauzēji – ko apliecina kopvērtējumā izcīnītā dubultuzvara. Savukārt trešo debitantu piemeklēja veselības likstas un viņš bija spiests izstāties. Domājams, tas nemainīs vēlēšanos braukt ar kartingiem arī turpmāk.

Pēcvārds
Lai gan A.Ikarts abos braucienos apsteidza savu lielāko konkurentu, tomēr izcīnīt kausu otro gadu pēc kārtas neizdevās – viens atspēlētais punkts bija par maz… Kas zina kā būtu, ja nebūtu bijusi vajadzība piesaistīt debitantus…

Apbalvošana
Tiekamies piektdien, 14.augustā, kad sumināsim kausa uzvarētājus un paši sevi. Informeišens vēl sekos – ļaujiet kaut nedaudz norimt visām FerrariGP emocijām…

  7 Responses to “Rezultāti * Ferrari GP”

Comments (7)
 1. Apsveicu visus ar labi pavadītu Plīvojošās Šalles kartingkausa otro sezonu – lai tādas vēl daudzas būtu.

 2. mans rezultaats shodien: labaak nesmuka uzvara, nekaa skaists zaudeejums.
  viss labs, kas labi beidzas… JEEEEEEE, tomeer notureeju paarsvaru… yeah

 3. avatar

  es varu tikai pievienoties sveicieniem – patīkami (varbūt tikai dažiem nepatīkami, piem., man :D) saspringta visa sezona. Ar nepacietību gaidīšu nākamo sezonu, kad varbūt būšu uzkrājis pieredzi, lai nepieļautu tādas muļķīgas kļūdas… :( Apsveicu visus ar sezonas noslēgumu un parādītajiem rezultātiem!

 4. Jā pēc šadas saspringtas sezonas ar nepacietību gaidu nākamo, lai varētu parādīt, ka bija tikai apstākļu sakritība, ka nenosargāju kausu!!!

 5. avatar

  .. un es lai parādītu, ka tā bija tikai apstākļu sakritība, ka tika izjaukts pirmais trijnieks :) un vēl jo vairāk, ka arī pirmais divnieks ir apdraudēts :P

 6. Unikāls piedāvājums – rezervējiet vietu Kartingkausā arī nakamgad!

  Veicot maksājumu Ls 50 apmērā Jūs iegūsiet rezervācijas voučeri, kas garantēs Jums startu visos 2010. gada posmos (ja vien Jūs neesat Raivo, Māris, vai Ivo) Šī summa vēlāk tiks pievienota dalības maksai par pašu kausu.

  Bonus: vieciet maksājumu līdz šīs nedēļas beigām, un iegūsiet oficiālo Kartingkausa Plīvojošās Šalles 2010 kreklu pilnīgi bez maksas.

  Vēl labāk, veiciet maksājumu šodien, un iegūstiet kreklu ar sava sīvākā konkurenta uzvārdu, kuru varēsiet demonstratīvi sadedzināt 5dienas Apbalvošanas ceremonijas laikā!

  Domā ātri, dari tūlīt!!!

 7. nedaudz atjaunoju Rezultātu tabulu – tagad ir redzami arī sekunžu atstatumi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.