Aug 102009
 

Sākām 333, un beigsi arī tieši šeiten pat.

Scuderia Ferrari
Domāju, ko lai uzraksta par šo koču – to ka vienīgā ir startējusi jau no paša pirmā F1 gada. Vai to, ka līdz ar Kimi Raikkonen pāriešanu, komanda no lielākā sāncenša pārvērtusies par lielāko favorītu. Vai vienkārši to, ka reiz vēlētos nopirkt vienkāršu Ferrari, bet pašam savu.

Tā nu meklēju ko interesantu, līdz sapratu, ka viss svarīgais ir tieši šeit, manu acu priekšā – intriga taču nokaitēta līdz baltkvēlei – uz Plīvojošās Šalles 2009 titulu joprojām pretendē četri (!!!) braucēji, no kuriem katrs pie apstākļu sakritības var iegūt kāroto trofeju. Vai A.Ikartam izdosies atkārtot pagājušā gada triumfu? Vai arī šogad J.Unbedahts pieļaus identiski graujošu kļūdu? Vai savu pirmo uzvaru beidzot izcīnīs J.Pizičs? Vai R.Madžuls-Bajārs pakāpsies uz kādu augstāku pakāpienu un spēs apdraudēt divu vadošo līderu cīņu par kausu?

Visbeidzamais tehniskais jautājums – vai būsim 10, jo pagaidām esam vien 8 un rītdiena solās būt meklējumiem bagāta diena :)

Ferrari Grand Prix

Šogad kausā ienesti vairāki jauninājumi – viens no tiem dubultposms Kandavā. Otrs – garais solo posms. Tas ir – brauksim pa 15 min katrā braucienā – finālcienīga distance, es teiktu.
2009. gada 11.augusts
Starts plkst. 19:00 (ierašanās 18:30)
Sila Priedes, Ropaži, Rīgas rajons.
Garums: 1300 m
Platums: 8-10 m
Braukšanas virziens: pret pulksteņrādītāja virzienā
Braucēju skaits: 8-10
Brauciena ilgums: 2×15 min

Starta kārtība

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.