Jul 172009
 

Vispār jau feini arī tas, ka Kandavā ir dubultposms – tomēr 40min ir gana daudz, lai varētu izbraukāties tā, ka nav mazuma piegarša. Nākamgad taisam trīskāršo posmu? ;o)
Tā nu pēc minūtēm dažām varējām atkal sēsties jaunos kartingos, un doties trasē pretējā virzienā, lai izpildītos McLarenGP ietvaros.
No izlozes viedokļa jāatzīmē neveiksmīgās J.Piziča vietas – šīgada 2.braucienos vēl nav startējis no vietas, kas augstāka par septīto. Savukārt īpaši veiksmīgo sarakstā iekļaujams V.Strupka, kuram triju posmu laikā otro reizi izdodas startēt no pirmās rindas. Pam, pa ram pam pam…

Atzīšos, ka rakstu subjektīvi objektīvi, bet otrais brauciens bijis līdz šim pats bezjēdzīgākais visās Plīvojošajās Šallēs… Tāda bezjēdzīga riņķošana, kurā pat nebija ne mazāko iespēju aizķerties, lai sasniegtu ko vairāk. Taču, tas nekādā mērā nenoniecina A.Ikarta otro dubultuzvaru Kartingkausa ietvaros – stabils brauciens no sākuma līdz beigām.
Pie tam, nevar nepieminēt līdz šim šaušalīgāko skatu Kartingkausa vēsturē – V.Oša un V.Strupkas kolīziju, kurā V.Strupka bez divām sekundēm palika bez kartinga. Tiem, kas nav redzējuši, varu nomierināt footage ir – gan video, gan bildēs.

Es nezinu kāds būtu iemesls šim faktam, bet J.Unbedahts ar J.Piziču jau kuro reizi savu labāko rezultātu uzrāda tieši pirmajā braucienā. Vai tiešām otrā braucienā esam tik noguruši, ka no jauna pieliktās zināšanas nepalīdz?

No visa bara, jāatzīmē R.Madžuļa-Bajāra sniegums, kurš jau trešo posmu finišē trešajā vietā turoties stabilā, surprise-surprise, trešajā vietā.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.