Jun 292009
 

Aiziet!

Pirmais posms!!!

Pagājušā gadā atzīmējām manus favorītpilotus, tad 2009. gada versijā atzīmēsim vienas no veiksmīgākajām autosporta karalienes (lasi – Formula 1) komandas.
Tyrrell Racing
Iesāksim šo gadu godinot komandu, kas, šķiet, ienesusi formulā visradikālāko ievedumu, kas tikai kapitālistu nespējai akumulēt pietiekamus finanšu resursus nav spējis materializēties kādā paliekošā formā. Un tā, ar pirmo posmu godināsim leģendārās komandas Tyrrell 30 gadus Formulā 1. Nepietiek ar to, ka komandu ir pārstāvējuši tādi slaveni braucēji kā Džekijs Stjuarts, Džodijs Šekters un Žans Alezī, tajā ir braucis arī viens cits no maniem favorītiem Ukio Katajama, bez kura Formula1 deviņdesmitajos nav iedomāja. Bet ko nu par braucējiem, labāk par pašu komandu. Nē par koamndu lasiet wikipēdijā: Tyrrell. Es labāk izcelšu vienu vienu faktu, ko nu nekādi nevar novietot vēstures mēslainē – Tyrrell leģendārāko formulu P34, kas līdz šim tā arī ir palikusi vienīgā oficiālās sacensībās startējusī formula ar sešiem riteņiem. 70to vidū aizvadījusi 30 sacensības, modelis savu slavas brīdi sagaidīja 1976.gada Zviedrijas GP, kad tika izcīnīta dubultuzvara. Man jau šķiet čoina, ka kāds var atrast tik netradicionālus piegājienus :)


Nokļūšana 333
Īsas norādes kā nokļūt: skatīt Google Maps :P Labi, atļāvos nedaudz detalizētāk aprakstīt.
Tātad, braucam pa Lubānas (taisni līdz aplim) vai Augusta Deglava (taisni līdz galam un tad pa kreisi līdz aplim) un no apļa ņemam izeju uz Ērgļiem. Ja viss ir kārtībā, tad esam uz ceļa P4, pa kuru jābrauc tikai taisni – cauri Līčiem, pāri dzelzceļam, pāri lielam krustojumam (ar Rīgas apvedceļu), kuram drīz kreisajā pusē būs norāde “333” – tur jābrauc iekšā – tālāk jau nokļūdīties grūti.
Tyrrell Grand Prix
Visbeidzot, nedaudz tehniskās informācijas, lai varam kvalitatībi sagatavoties:

2009. gada 01.jūlijs
Starts plkst. 19:00 (ierašanās 18:30)
Sila Priedes, Ropaži, Rīgas rajons.
Garums: 960 m
Platums: 8-10 m
Braukšanas virziens: pulksteņrādītāja virzienā
Braucēju skaits: 10
Brauciena ilgums: 2×10 min

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.