May 292009
 

Sveiciens, Garažņikiem!

Tātad, ir veiktas neliela aptauja un izpēte, tad nu redzamā vietā tās arī nolikšu:

1) Dalības maksa:
Izskatās, ka Jums visiem (un arī man) ir nedaudz paveicies, jo man izdevās atrast vienu kantori, kas būtu ar mieru paņemt kausa izmaksas caur sevīm. Protams, par mazu, bet godīgu samaksu. Sekojoši, kopējās izmaksas visa kausa griezumā samazinās par 20 latiem, un tagad sastāda 87 latus.

2) Datumi:
Tiek precizēts pirmā posma datums – tas no 30.jūnija, pārcelts uz 1.jūliju. Tas nozīmē, ka kauss sāksies un beigsies viena mēneša ietvaros – tā teikt, sāpīgi, bet ātri :)

3) Kandavas posmi:
Ir pieņemts lēmums, ka Kandavas posmā tiks aizvadīts nevis viens garais posms (2x20min), bet gan divi, kur katram atvēlētais laiks sastāda 2x10min. Tas gan vēl nav saskaņots ar trasi, taču problēmām nevajadzētu būt.

4) Dalībnieki:
Es tā kā braukšu noteikti. Andis, Bigulis, Harijs, Pizičš – visi ir izteikuši 80%, ka piedalīsies. Tad vēl Elivs un Liberts apsver iespēju. Lāzers nav devis ziņu. Savukārt Reņģīts kaut ko lauzās, bet viņš nezin jaunāko piedāvājumu. Aicinājums, ja kāds ir izdomājis piedalīties, lūdzu atsūt man sms, kurā norādīts vārds, uzvārds, kredītkartes numurs, derīguma termiņš, un trīsciparu kods, un Jūsu svars.

Paldies,
Jānis.

 Posted by at 14:12  Tagged with:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.