Aug 202008
 

Lai gan mutiski jaut pateicos, izdarīšu to arī rakstiski, jo tas, kas notika KIDā var aizmirsties, savukārt rakstītam burtam ir spēks tintē.

Pirmais paldies Jurītim, kurš aprecējās, un kura dēļ daži no mums nokļuva Lietuvā, kur Palangas kartodromā tika izbrauktas 10 minūtes. Tieši tur sapratu, ka vairs nevar vilkt garumā un jārīko kauss.
Otrkārt, paldies braucējiem, bez kuriem šis kauss tā arī nebūtu noticis, jo kas gan tās par sacensībām, kurās nav pašu dalībnieku.
Trešais paldies Rolandam, kurš pirmais teica, ka brauks un kurš mani morāli atbalstīja jau krietni pirms kausa rīkošanas.
Ceturtais paldies māsai, kura pieslēdzās pie balvu sagatavošanas un sniedza kā padomu, tā palīdzīgu roku kausa sagatavošanas procesā.
Piektais paldies SIA AMazing, kas sagatavoja neaizmirstamās kartiņas, kas, cerams, katram braucējam nu kalpos kā labi-pavadīta-laika atmiņu atsvaidzinātājs.
Visubeidzot lielais paldies orgkomitejas loceklei Agnesei, kura uzņēmās šefību pār fotogrāfiju (un ne tikai) un kuras darba augļi vēl ilgi neļaus mums aizmirst par to, ko šogad esam sadarījuši.
Un, protams, paldies arī Biķernieku un GoPlanet trašu darbiniekiem, kausu izgatavotājiem, lietus devējam, faniem, draugiem, draudzenēm, mammām un tētiem, kolēģiem un atbalstītājiem, un visiem citiem, kuri tieši vai netieši ir pielikuši savu pirkstu veiksmīgām sacensībām.

Uz tikšanos nākamgad!

Par Plīvojošām Šallēm,
Jānis Unbedahts

 Posted by at 09:07  Tagged with:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.