Aug 092012
 

Pēdējais starts, un Ātruma Dievs mūs nelutina. Lietus.
Lietus mākoņi virs “333” savelkas krietnu stundu vēl pirms starta, un tā arī neatmaiga visuvarenā sirds pret pēdējiem desmit mohikāņiem, kuri stājās uz 25. Grand Prix starta līnijas lai izcīnītu Bullet Bill trofeju.

Intriga līdz baltkvēlei! Un braucēji dodas cīņā par pēdējo uzvaru. Līdz ar 1. brauciena pirmajiem līkumiem, līderpozīcijās izraujas I.Uss un J.Unbedahts, kuriem nedaudz atpaliekot seko A.Ikarts. Ar nelielām izmaiņām un cīņu, rūtoto karogo pirmais ierauga J.Unbedahts, tad I.Uss un A.Ikarts. Skatītāji šādas intrigas iekurināti, lēkā pa peļķēm un plēš trasi norobežojušās riepas. Uzmundrinot savus favorītus un iebiedējot pārējos.

Ņeliels mirklis atelpai, kartingu maiņai un tiek dots otrais starts. Nu tik nu būs, līderpozīcijā izraujas I.Uss, seko J.Unbedahts, tad A.Ikarts. Tomēr, J.Unbedahtam otrais brauciens nepadodas tik sekmīgs, un braucējs ik pa laikam saslīd, izbrauc no trases, kā rezultātā, vienubrīd, noslīd pat līdz sestajai vietai. Tikmēr pirmajā vietā, ar pārliecinoši ātrāko apļa laiku turās I.Uss, kuram, lieki neriskējot, otrajā vietā seko A.Ikarts, ar pārliecību, ka izcīnītās 3-2 vietas dos tik nepieciešamo 2.vietu Grand Prix un uzvaru kopvērtējumā. Tomēr liktens bij lēmis un veica savu gājienu ar tik neprognozējamo zirgu.
Divus apļus pirms finiša, negaidīti A.Ikarts apstājas trases malā. Tomēr ūdens būs iekļuvis tik vārīgajos kartinga mehānismos un noslāpējis dzinēju. Rit sekundes, un A.Ikarts bezspēcībā noskatās, kā no rokām izslīd tik pat kā jau droši nodrošinātā uzvara.
Atceroties spēles laukumu, zirgi jau ir divi. Un pēdējā aplī izejot ar otru, tas sper tieši pa brauciena līderi I.Usu, kurš neveiksmīgi apdsteidzot atpalicēju tiek sagriezts, ir spiests iebraukt dziļā peļķē, un arī viņa kartings apstājas trases malā, klusi paužot, ka tālāk tas vairs nebrauks.

Divi šādi gājieni un no šķietami bezcerīgas vietas, J.Unbedahts bezmaz kā fenikss atdzimst uzvarai un Bullet Bill Grand Prix. Vēl vairāk, konkurentu neveiksmes nodrošina arī pārliecinošu uzvaru kopvērtējumā un kļūšanu par 2012. gada Kartingkausa “Plīvojošās Šalles” čempionu! Apsveicam.

Un kamēr daži cīnās par čempiongodu, pēc astoņām reizēm 5ajā un 6ajā vietā uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpj viens no Kartingkausa leģendārākajiem braucējiem R.Madžuls-Bajārs.
Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena debitē neviens cits, kā tikai un vienīgi viņš pats. Dāmas un Kungi, V.Osis.

###

  2 Responses to “Tehnika neiztur lietu, J.Unbedahts divkārtējs čempions!”

Comments (2)
  1. Wuuhuhuuu, tehniskais sportaveids vakar izpaudās visā tā pilnībā. Pilnīgi bezcerīga situācija tieši divu minūšu laikā spēja pārvērsties par prieku uz tuvāko kalendāro gadu.
    Divas šādas izstāšanās pēdējo divu apļu laikā. Nu vai zini, tā it kā tiešām kāds tiesnešu būdā būtu pogas spaidījis.

  2. šodien būs kāds pasākums? kur, kad?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.