Aug 112008
 

Ahoi,

Ir klāt kārtējā pirmdiena, un klāt arī kārtējā kartinga nedēļa. Pēc pirmā oficiālā ieraksta par posma trasi, ierasts seko otrais ieraksts, par posmā startējošajiem braucējiem.

Īsumā par izmaiņām uz trešo posmu
Braucēju sarakstā ir atgriezies J.Pizičs, kurš pēc izbrauciena ārpus Latvijas nu mēģinās glābt situāciju, ko ievārījuši viņa aizstājēji (smejies vai raudi, bet J.Piziča komandā kopā iesaistīti jau trīs rezerves piloti). Nevar neminēt, ka nestartēs kopvērtējuma otrās vietas ieguvējs un otrā posma uzvarētājs A.Ikarts, kuram nācies noliekties Biķernieku tehnikas priekšā un atstāt brīvu maiņas kartingu pamat astotnieka braucējiem. Visbeidzot, joprojām uz starta līnijas tiek gaidīts Ē.Kanis, kura gaitas šobrīd man ir nezināmas (taču, ir informēts viņa otrais pilots R.Miezītis). Visi citi gan plāno ierasties un sacīkstes saīsinātajā Biķernieku aplī solās būt gana aizraujošas.

Izloze
Šodien tika veikta arī svinīgā rītdienas sacensību starta izloze. Atšķirībā no citām reizēm, izloze šoreiz noritēja kafejnīcā pie lielajiem ekrāniem paralēli vērojot Latvijas sieviešu basketbola izlases nevarību pret Baltkrievijas pārstāvēm. Par izlozes godīgu norisi rūpējās arī divi diezgan ekstravaganti novērotāji – tomātu sula (lasi H.Beķeris) un apelsīnu sula (lasi A.Reņģītis). Un tā rezultāti:

Pirmais brauciens
1. Andris Reņģītis
2. Jānis Unbedahts
3. Ēriks Kanis
4. Elvis Beļusovs
5. Rolands Madžuls-Bajārs
6. Harijs Beķeris
7. Mārtiņš Liberts
8. Jānis Pizičs

Otrais brauciens
1. Jānis Pizičs
2. Mārtiņš Liberts
3. Harijs Beķeris
4. Rolands Madžuls-Bajārs
5. Elvis Beļusovs
6. Ēriks Kanis
7. Jānis Unbedahts
8. Andris Reņģītis

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.